COROCZNE RADOSNE OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

10.11 2017. obchodziliśmy w naszej szkole Radosne Święto Niepodległości. Uczniowie ubrani na biało-czerwono podzielili się na dwie drużyny i rywalizowali w turnieju "Kocham Cię Polsko".

Wykazywali się znajomością symboli narodowych, zabytków, ważnych postaci z historii i potraw kuchni polskiej. Przypomnieli również numery alarmowe niezbędne do bezpiecznego funkcjonowania. Na temat bezpiecznego zachowania się w razie pożaru lub innego nagłego zdarzenia  opowiadał nam pan Staszek z Ochotniczej Straży Pożarnej.

Podczas apelu odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów, którzy zaczęli naukę w Wierzbicach.

Gościliśmy także kolegę Łukasza, który mieszka w Jaszkotlu ale jest uczniem naszego liceum. Łukasz miał możliwość poznać nowych kolegów i wspólnie z nimi  uczestniczyć we wspaniałej zabawie. Był to bardzo radosny, rozśpiewany i pouczający dzień.