WIZYTA WE WROCŁAWSKIM CENTRUM OPIEKI I WYCHOWANIA

Uczniowie klas 5 SU i 3 GU wraz z nauczycielami: Małgorzatą Adamek i Halszką Filipiuk w ramach projektu wolontariackiego, wykonali zabawki dla maluchów z Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania.

Z rękawiczek i skarpetek powstały pomysłowe maskotki: kotki, misie, króliki, konie, pszczoły, ślimaki a nawet ośmiornica.15.12. pojechaliśmy z reprezentacją szkoły do Wrocławia.Zostaliśmy bardzo miło przyjęci przez panią dyrektor i pracowników ośrodka. Rozdaliśmy dzieciakom z najmłodszej grupy zabawki, słodycze i owoce. Pobawiliśmy się z nimi i wspólnie zaśpiewaliśmy dwie piosenki. Otrzymaliśmy również słodkie upominki i pięknie wykonane życzenia. Myślimy że obie strony były zadowolone ze spotkania.