DZIEŃ BABCI I DZIEŃ DZIADKA

Do tradycji naszej szkoły należy świętowanie dnia babci i dziadka. Nasi seniorzy zawsze chętnie biorą udział w uroczystości przygotowanej przez uczniów i nauczycieli.

W tym roku uczniowie wszystkich klas prezentowali krótkie przedstawienie, recytowali wierszyki, śpiewali piosenki, a także zaprosili przybyłych gości do wspólnego tańca „boogie - woogie”. Starsi uczniowie przygotowali prezentację multimedialną: pt. „Jak pomagamy babci i dziadziusiowi”. Na naszej uroczystości szkolnej był jak zawsze z nami zaprzyjaźniony zespół „Tyńczanki”, z którymi mogliśmy wspólnie śpiewać kolędy. Goście z zespołu przywieźli dla naszych uczniów miłe niespodzianki. Od wnuków wszyscy, którzy przybili na uroczystość otrzymali laurki z życzeniami. Następnie wszyscy wspólnie z dziećmi spotkali się przy stole na słodkim poczęstunku.