Urodziny w klasie II-III gimnazjum

14.10.2015r.  klasa II-III Gimnazjum  świętowała podwójnie. Uczniowie przyszli  odświętnie ubrani  i złożyli z okazji święta Komisji Edukacji Narodowej życzenia  Pani Dyrektor,  swojej  wychowawczyni i wszystkim nauczycielom.

Tego dnia czekała  klasę  jeszcze jedna uroczystość. Karolina obchodziła swoje 20 urodziny! Z tej okazji  rodzice uczennicy  przywieźli  duży tort i szampana Piccolo!  Do wspólnego świętowania  klasa zaprosiła Panią Dyrektor. Odśpiewaliśmy 100 lat i składaliśmy Karolinie życzenia. Każdy z uczniów złożył koleżance osobiste życzenia: zdrowia, szczęścia, uśmiechu, spotykania dobrych ludzi na swojej drodze itp.  Następnie pokroiliśmy tort i przystąpiliśmy do konsumpcji. Nie byłoby urodzin także bez dobrej muzyki i tańców. Bawiliśmy się dobrze, a nasza wychowawczyni Pani Ania była naszym DJ-emJ. Wszyscy byli bardzo zadowoleni i uśmiechnięci.

Po tańcach zjedliśmy pizzę upieczoną przez jedną z mam, której bardzo dziękujemy za zaangażowanie. Pizza była dla Andrzeja, który 7.X. obchodził swoje 19. urodziny...  Jemu też  tydzień wcześniej składaliśmy życzenia  i śpiewaliśmy 100 lat.