SPOTKANIE BOŻONARODZENIOWE

Kolejne spotkanie związane ze Świętami Bożego Narodzenia już za nami. W tym roku szkolnym odbyło się 22 grudnia 2015r. Jak zawsze panowała radosna i życzliwa atmosfera.

Spotkanie rozpoczęliśmy od  inscenizacji pt.  „Z aniołkami różnie bywa”. Najmłodsi uczniowie, w zabawny sposób, pokazali nam piękno Świąt Bożego Narodzenia. Była radość, były wzruszenia i oczywiście gromkie oklaski.

Po przedstawieniu życzenia wszystkim obecnym złożyła Pani Dyrektor, zachęcając nas do głębokiego i radosnego przeżywania Świąt.

Następnie nadszedł czas na poczęstunek przygotowany przez uczniów z pomocą nauczycieli i rodziców.

W drugiej części spotkania miał miejsce międzyklasowy konkurs kolęd. Każda klasa, na czele z wychowawcą zaprezentowała wybraną przez siebie kolędę. Pomocni okazali się również rodzice, którzy wspierali wykonawców grą na instrumentach, klaskaniem i oczywiście śpiewem.
Wszystkim towarzyszyła rodzinna atmosfera, wypełniona radością ze zbliżających się Świąt Narodzenia Pańskiego.

JASEŁKA 2015