ŚWIĘTO PATRONA ZGROMADZENIA - ŚW. JÓZEFA

Tegoroczne obchody Uroczystości św. Józefa miały miejsce 17 marca 2016 roku i zgromadziły całą naszą szkołę, uczniów, grono pedagogiczne oraz naszych najważniejszych gości: siostry ze Zgromadzenia św. Józefa.

Uroczystość rozpoczęło przedstawienie z udziałem naszych uczniów pt.: „Kim był św. Józef”, największe wrażenie zrobiły wyjątkowe dekoracje w postaci warsztatu Józefa i gościa specjalnego w osobie Supermana Uśmiech. Po gromkich brawach, nasze siostry z uczniami uzupełniły Drzewo Dobrych Słów, które na naszych oczach zakwitło samymi życzliwymi myślami. Jeszcze tylko przedstawienie baletowe, upominki i mogliśmy oglądnąć prezentację z najszczerszymi życzeniami uczniów, pracowników i nawet księdza proboszcza. Po emocjonującej części artystycznej Siostry udały się na słodki poczęstunek.

Już na pożegnanie wiedząc, że życzeń nigdy za wiele: Wszystkiego Najlepszego Naszym Siostrom!

ŚWIĘTO PATRONA ZGROMADZENIA SW. JÓZEFA 2016