TRZECI POWIATOWY PIKNIK OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W JORDANOWIE ŚLĄSKIM

W dniu 10 września 2016 r. przy Urzędzie Gminy w Jordanowie Śląskim odbył się III Powiatowy Piknik Osób Niepełnosprawnych

Organizatorami Pikniku było Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Wrocławiu oraz Powiatowa Społeczna Rada ds. Osób Niepełnosprawnych przy Staroście Powiatu Wrocławskiego.Dzieci i nauczyciele z naszej szkoły zorganizowali stoisko warsztatowe, na którym można było uczestniczyć w zajęciach ceramicznych, samodzielnie wykonać słoiczki z kolorowym piaskiem oraz ozdobić medaliony z masy solnej. Wspólnie z nami bawiły się zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Atmosfera była bardzo twórcza, a artyści pełni pomysłów, zapału i energii do projektowania własnych dzieł.
Wszyscy bawili się wyśmienicie i mamy nadzieję, że w przyszłym roku nasze stoisko również odwiedzi tak wiele osób. Zapraszamy już dziś.

UśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiech