DZIEŃ BABCI I DZIADKA Z ZESPOŁEM TYŃCZANKI

Do  tradycji naszej szkoły weszły spotkania z seniorami organizowane z okazji Dnia Babci i Dziadka  przez bibliotekę szkolną.

Ubiegłoroczne spotkanie  odbyło się pod hasłem:  „Czytanie łączy pokolenia”,  na którym babcie naszych milusińskich m. in. recytowały wiersze zapamiętane ze swojej młodości. Utwory, które czytały im ich babcie...

Tegoroczne spotkanie poświęcone było muzyce. Seniorzy razem ze swoimi wnukami bawili się w myśl hasła: „Muzyka łączy pokolenia”.  Dziadkom i Babciom sprawił wiele radości wspólny taniec i zabawy. W ten wyjątkowy dzień śpiewał i tańczył z nami zaproszony przez bibliotekę  ludowy zespół ”Tyńczanki”.  Po wspólnych zabawach seniorom został zaprezentowany krótki film o naszej szkole pt. ”Kolorowa szkoła”. Po części oficjalnej wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek. Babcie i Dziadkowie, a także członkowie zespołu, którzy tego dnia zostali babciami i dziadkami dla wszystkich naszych uczniów, otrzymali laurki własnoręcznie wykonane przez dzieci.