LIST DO SENIORA

Uczniowie klasy V-ViSP w ramach lekcji bibliotecznych przystąpili do konkursu ogłoszonego przez Komendę Wojewódzką Policji Wydział Prewencji pt. „BABCIU, DZIADKU- NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ”.

Zadaniem uczniów w ramach konkursu było napisanie listów do swoich babć i dziadków, w których ostrzegają seniorów przed grożącymi ich niebezpieczeństwami ze strony innych ludzi. Nasza szkoła była jedyną szkołą w dolnośląskim województwie, która przystąpiła do konkursu. Jury wyróżniło nasz list w kategorii grupowej za szczególne zwrócenie uwagi na więzi rodzinne i podkreślenie ważności  wspólnych rozmów, wspólnie spędzanego czasu. Pan Naczelnik przyznał nam NAGRODĘ SPECJALNĄ,  którą jest VOUCHER na wizytę Komisarza Lwa, zajęcia edukacyjne w zakresie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży oraz wizyta przewodnika psa służbowego oczywiście z podopiecznym. Bardzo DZIĘKUJEMY.