Powiatowy Piknik Osób Niepełnosprawnych

Dnia 9 września 2107 r. w Żórawinie odbył się kolejny Powiatowy Piknik Osób Niepełnosprawnych.

Nasza Szkoła zorganizowała kiermasz, na którym znalazły się gliniane „cacuszka” wykonane samodzielnie przez uczniów (każde wyjątkowe i niepowtarzalne!) oraz kartki okolicznościowe. Wystawiliśmy też stanowiska do działań twórczych i wspaniałej zabawy, które dały możliwość lepienia w glinie, malowania na szkle i zabaw konstrukcyjnych z kółek origami. Atrakcją było stanowisko do samodzielnego puszczania wielkich baniek mydlanych. Zarówno dzieci, jak i dorośli z przyjemnością uczestniczyli w zabawie i obserwowali pracę innych. Dzień był piękny, słoneczny, występy muzyczne w tle i smak pieczonej kiełbaski z grilla umilał nam pobyt.

W przyszłym roku z pewnością znów będziemy i już teraz serdecznie zapraszamy!

Do zobaczenia!