ZABAWA ANDRZEJKOWA

28 listopada 2017 r. odbyło się pierwsze w tym roku szkolnym w ramach  cyklicznych integracyjnych spotkań -  „CZTERY PORY ROKU” pod hasłem: Jesień.

Uczestnikami byli uczniowie klas 2U i 2GU oraz zaproszeni uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Gniechowicach. Goście zaprezentowali nam inscenizację pt. Dary Pani Jesieni wg H. Bechlerowej. Po krótkiej przerwie, na wspólny posiłek, rozpoczęliśmy wystrzałową, pełną humoru i z przymrużeniem oka, zabawę andrzejkową, którą wspólnie poprowadziły: Pani Jesień – Wiktoria i Pani Ola.

W programie oczywiście nie zabrakło konkursów, tradycyjnych wróżb andrzejkowych, przeplatanych tańcami z dobrą muzyką, nad którą czuwał DJ -pan Artur. Spotkanie zintegrowało uczestników imprezy, którzy zachwyceni nie mogą się doczekać kolejnej wizyty, tym razem pod hasłem: Zima.