AKCJA WOŚP

Drodzy uczniowie, pracownicy, rodzice, opiekunowie i wszyscy życzliwi ludzie związani z Zespołem Szkół Specjalnych w Wierzbicach!

Zakończyliśmy zbiórkę funduszy przeznaczonych na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zebraliśmy 427,10zł! Dziękujemy wszystkim, którzy wrzucili do naszych puszek nawet najdrobniejszy grosik. Jesteśmy z Was dumni i serdecznie pozdrawiamy wszystkich darczyńców.

Szkolny Klub Wolontariatu

Od dnia 2.01.18 do 12.01.18 w ramach ogólnopolskiej akcji Wielkiej Orkiestry Swiątecznej Pomocy, w naszej szkole organizujemy zbiórkę pieniędzy. Fundusze przeznaczamy na pomoc dla najmłodszych dzieci, umożliwiając im zdrowy i szczęśliwy start w póżniejsze życie. W szkole, w oznaczonym miejscu będą znajdowały się dwie puszki z banderolami, do których można wrzucać dowolne kwoty. Posiadamy potrzebne zgody i spełniamy oficjalne wymagania. Należymy do sztabu WOŚP przy Zespole Szkół nr 3 we Wrocławiu na ulicy Piotra Skargi, dokąd po skończonej zbiórce zostaną przekazane puszki. Wszystkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do pani Małgorzaty Adamek-nauczycielki wZSS w Wierzbicach. Jest ona wolontariuszem i koordynatorem tej akcji.

Gorąco prosimy- dołączcie do nas! Otwórzcie swoje serca i portfele! Liczy się każda złotówka!

Pomagajmy! Warto pomagać!

Diękujemy!