SZKOLNA OLIMPIADA SPORTOWA

W czwartek 26 kwietnia 2018 r. z okazji Dnia Zdrowia klasa pani Oli, pani Basi oraz pani Halszki pod opieką pani Marty uczestniczyły w rozgrywkach sportowych.

Już od kilku tygodni uczniowie przygotowywali się do Szkolnej Olimpiady Sportowej w ramach projektu edukacyjnego pod hasłem: NA SPORTOWO JEST ZDROWO.

Profesjonalne jury w składzie: pani Ania oraz uczeń Maciek pilnie śledzili i oceniali wyczyny sportowców w różnych dyscyplinach czy konkurencjach:

- rzut do celu

- bieg slalomem z woreczkiem na głowie

- tor przeszkód

- rzut do kosza piłką

Każdy z uczestników pamiętał o postawie prawdziwego sportowca – fair play oraz kibica.

Na zakończenie sportowych zmagań pani Ola wszystkimpodziękowała: paniom - Marcie, Basi, Ani - za pomoc w przygotowaniach oraz w przeprowadzeniu Szkolnej Olimpiady Sportowej, a uczniom za udział w niej i rozdała nagrody – pamiątkowe medale.