MOJA PRZYSZŁOŚĆ W MOICH RĘKACH

25 kwietnia  b.r. w zabytkowych murach Arsenału Miejskiego  we Wrocławiu odbył się wernisaż wystawy prac uczestników konkursu plastycznego zatytułowanego „Moja przyszłość w moich rękach – przedsiębiorczość i ja”.

Jury  tego konkursu, organizowanego przez Muzeum Miejskie Wrocławia – Oddział Muzeum Sztuki Medalierskiej, doceniło wysiłek uczniów naszej szkoły przyznając im nagrody i wyróżnienia.

Mateusz Wucoff został nagrodzony za pracę pt. „Koszykówka - moja przyszłość”,

Natalia Damian  odebrała wyróżnienie za pracę pt. ,,Pomaganie jest ok!”,

Jasiu Nogaj został wyróżniony za pracę pt. ,,Jan - informatyk”,

Kuba Olszewski  otrzymał wyróżnienie za pracę pt. ,,Ciekawość świata”,

Adama Kwiatkowskiego wyróżniono za pracę pt. ,,Muzyka – tworzyć, wykonywać”. Jury konkursu doceniło Kacpra Kowala – wolontariusza z Oławy, który wspierał Adama  w pracowni ceramicznej.

Spotkanie miało uroczysty charakter. Uświetnił je występ kwartetu smyczkowego uczennic szkoły muzycznej. Po wręczeniu nagród można było obejrzeć wystawę dzieł młodych artystów, wśród których pięknie prezentowały się gliniane prace naszych laureatów.

Po części artystycznej nastąpił czas na poczęstunek składający się z owoców i słodyczy.
Wystawę można oglądać w Arsenale Miejskim przy ul. Cieszyńskiego 9 do 13 maja.
Gratulujemy laureatom!