AKTYWNIE I BEZPIECZNIE - WKRÓTCE WAKACJE

Dnia 25 maja 2018 r. klasy: 2U - pani Oli oraz 2GU - pani Basi kolejny już raz uczestniczyły w spotkaniu integracyjnym w ramach projektu edukacyjnego: Na sportowo jest zdrowo i programu: Żyj zdrowo i kolorowo. Tym razem zajęcia dotyczyły bezpiecznego i aktywnego wypoczynku.

Pani Basia przypomniała wszystkim o najważniejszych zasadach bezpiecznego zachowania się nad wodą. Uczniowie rozpoznawali akcesoria, które warto mieć ze sobą odpoczywając nad akwenami - zbiornikami wodnymi.

Pani Ola natomiast mówiła, a uczniowie pokazywali jak aktywnie spędzać czas, by się nie nudzić. Owocem spotkania było wykonanie wspólnymi siłami plakatu promującego aktywny tryb życia, aktywny wypoczynek, będący podsumowaniem spotkania: Jak masz chęci oraz czas to ćwiczenia zacznij wraz!”

Na zakończenie każdy poczęstował się zdrowym owocem – jabłkiem i z pełną energią  wspólnie odśpiewano znane piosenki z cyklu:   „Wygibasy z naszej klasy”.