W letnią podróż…do Wrocławia – Rejs statkiem po Odrze.

Dnia 12 czerwca 2018 r. tj. wtorek odbyło się już ostatnie w tym roku spotkanie podsumowujące projekt międzyszkolny pt. „CZTERY PORY ROKU” pod hasłem: Lato.

Nasi dobrzy znajomi z Gniechowic tym razem zaprosili nas - grupę uczniów pod opieką pani Oli do Centrum Aleja Bielany. Tam czekały liczne niespodzianki: zwiedzanie obiektu, nauka robienia zakupów, poczęstunek w Mc Donalds oraz wakacyjny deser – owocowe lody.

Z Bielan udaliśmy się do słonecznego Wrocławia na rejs statkiem Goplana po Odrze. Z górnego pokładu podziwialiśmy zabytki Starego Miasta oraz współczesne budowle od strony rzeki. Nasi przewodnicy – pani Ania i pan Artur opowiadali nam różne ciekawostki oraz jak bezpiecznie odpoczywać nad wodą. Pełni wrażeń i bardzo szczęśliwi wróciliśmy do Wierzbic.

Wszystkim uczestnikom projektu CZTERY PORY ROKU za wspólnie spędzony mile czas, serdecznie dziękujemy i z niecierpliwością czekamy na kolejne już spotkania w przyszłym roku szkolnym.

Życzymy udanych W A K A C J I !!!!

Koordynatorzy projektu: Artur Cierczek SP Gniechowice

Aleksandra Cierczek ZSS Wierzbice