PIKNIK SZKOLNY

14. czerwca 2018r. odbył się w naszej szkole tradycyjny, wierzbicki piknik. W tym roku bawiliśmy się pod hasłem: "Najlepiej razem".

Fantastyczną muzykę przygotowali uczniowie 3 klasy gimnazjum: Marcin i Mateusz. Słodki poczęstunek (pyszne ciasta, owoce i coca-colę) zapewnili wspaniali rodzice. Świeżą pizzę dostarczyła zaprzyjaźniona pizzeria "ARRIVO" z Kobierzyc.

Odwiedzili nas również goście: młodzież z Żórawiny, która spotyka się z nami przez cały rok oraz tradycyjnie już -  zespół Tyńczanki. Goście przywieźli również słodkie niespodzianki, a panie z zespołu śpiewały razem z nami swoje piosenki.

Podsumowaliśmy projekt wolontariacki "Najlepiej razem". Każda klasa otrzymała upominki w postaci książki, a uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariatu pamiątkowe dyplomy. Podziękowania otrzymali również nasi goście. Oprawę pikniku stanowiły prace uczniów wykonane na konkurs plastyczny "Pomocna dłoń".

Bawiliśmy się cudownie! Do zobaczenia za rok!