SPOTKANIE Z POLICJĄ

Dnia 19 czerwca 2018r. w ramach projektów: „Na sportowo jest zdrowo” oraz „Cała Polska czyta dzieciom” gościliśmy Panów policjantów z Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Dzieci przywitały gości piosenką „Halo Panie policjancie” i wysłuchały pogadanki o bezpieczeństwie na wakacjach – w domu, na ulicy, nad wodą  i  w podróży. Miłym akcentem było przeczytanie przez policjanta znanego wiersza J. Tuwima „Lokomotywa.” Na dzieci czekało wiele niespodzianek. Mogły przywitać się z Komisarzem Lwem – maskotką dolnośląskiej policji, poznać pracę policjanta i policyjnych psów. Dużą atrakcją były gadżety rozdawane przez gości oraz zwiedzanie radiowozu.

Dzieci pożegnały Panów piosenką „Pan policjant”. W podziękowaniu za miłą atmosferę policjanci otrzymali okolicznościowe dyplomy. Bardzo dziękujemy!

A. Tchir

A. Cierczek