ANDRZEJKI W KLASIE VIII i IIIG

Tradycyjnie  kl.VIIIu i IIIGu zorganizowała klasowe andrzejki. Uczniowie z dużym  zaangażowaniem się do nich przygotowywali.

Pomagali w dekoracji sali, doradzali jak udekorować tablicę i drzwi. Nie zabrakło wróżki Esmeraldy, za którą przebrała się jedna z uczennic. Zaproszeni licealiści odczytali informacje o zwyczajach andrzejkowych, a następnie wszyscy dobrze się bawili przy dźwiękach muzyki, o którą zadbał jeden z uczniów klasy. Największą atrakcją było lanie wosku.Okazało się, że prawie cała klasa i zaproszeni goście będą podróżować po Europie i egzotycznych krajach. J Były też wróżby z owocami, wybieranie imion przyszłych  przyjaciół i wiele innych.Oczywiście wszystkie wróżby traktowaliśmy z przymrużeniem oka ;-)  Zabawa skończyła się wspólnym biesiadowaniem. Dziękujemy mamie jednego z uczniów za upieczenie pysznej szarlotki.