NASZE SZKOLNE KOLĘDOWANIE

Jasełka, które odbyły się 19 grudnia br. w naszej szkole  na stałe wpisały się w kalendarz imprez organizowanych przez katechetkę i uczniów w Zespole Szkół Specjalnych w Wierzbicach.

W specjalnie przygotowanych strojach oraz w pięknej scenografii młodzi aktorzy przedstawili sceny narodzin Chrystusa.  Jasełka w wykonaniu dzieci wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Piękny śpiew kolęd i pastorałek  uświadomił wszystkim i  przypomniał o tym, że Święta Bożego Narodzenia należą do najpiękniejszego okresu w ciągu roku. Kiedy część artystyczna dobiegła końca, występujący aktorzy otrzymali gromkie brawa. Występ był niezwykłym przeżyciem zarówno dla uczniów, nauczycieli i zaproszonych gości. Elżbieta Wojtas.