„CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM”

24.04.2015R.

PODSUMOWANIE UDZIAŁU W OGÓLNOPOLSKIM PROJEKCIE FUNDACJI  ABC XXI „CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM”

Spotkanie odbyło się z udziałem rodziców i dzieci. Było połączone z obchodami Światowego Dnia Książki i nosiło tytuł „Książka życiu pomaga”. Z tej okazji wszyscy zebrani mogli usłyszeć o działalności fundacji, a także obejrzeć multimedialną prezentację o naszej 2-letniej działalności w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Po prezentacjach dzieci wzięły udział w zabawie i konkursach poświęconych znajomości ulubionych książek. Publiczność oklaskiwała drużyny, kibicowała i rozwiązywała zagadki literackie. Najwięcej zainteresowania wzbudziła konkurencja „Celuj w Babę Jagę”, w której wszystkie dzieci chciały wziąć udział J Po skończonej zabawie drużyny zostały nagrodzone.