PODSUMOWANIE PROJEKTU "ĆWICZENIA Z MUZYKĄ"

Projekt edukacyjny  „Ćwiczenia z muzyką” powoli zbliża się do końca. Dzięki sponsorowi - Fundacji PKO BP mogliśmy zakupić najbardziej potrzebny sprzęt do zajęć sportowych oraz muzycznych.

Pozwoliło to maksymalnie urozmaicić zajęcia, czyniąc je ciekawymi, odkrywczymi oraz bogatymi w nowe doświadczenia. Dzieci były bardzo aktywne, współdziałały ze sobą tworząc zespoły muzyczne bądź drużyny sportowe. Zajęcia prowadzone w ramach tegoż projektu przyczyniły się do poprawy ogólnej sprawności uczniów, zwiększenia ich samodzielności oraz umiejętności współżycia społecznego. Każdy, nawet najdrobniejszy postęp jest dla nas wielkim sukcesem. Daje to nam ogromną satysfakcję oraz motywację do dalszego poszukiwania sponsorów w przyszłym roku.

Dziękujemy Fundacji PKO BP za to, że wspomogła wielopłaszczyznowy rozwój uczniów naszej szkoły.