KARNAWAŁ

W naszej szkole zgodnie z tradycją odbyła się zabawa karnawałowa. Przygotowali ją uczniowie samorządu szkolnego pod kierunkiem p. Oli Cieczek.

Wystrojem Sali i prowadzeniem zajęła się p. Małgosia Adamek. Dzieci bawiły się wyśmienicie  w barwnych i przedziwnych strojach. Na Sali nie brakowało księżniczek, książąt, rycerzy, ale była też Cyganka, motylek, biedronka i wiele wiele innych interesujących kreacji karnawałowych. Na początku zabawy dzieci wysłuchały krótkiego wstępu o rodowodzie karnawału, rozwiązały krzyżówkę z hasłem: „ KARNAWAŁ” i przystąpiły do zabawy. Tańce były przerywane licznymi konkursami z nagrodami. Najbardziej wszystkim podobał się konkurs karaoke. Na zakończenie zabawy jury wybrało spośród uczestników królową i króla balu. Parą królewską zostali: Dominika Stachurka i Adam Kwiatkowski.

WIECEJ W GALERII