DZIEŃ ŚW. JÓZEFA

Drogie, kochane Siostry!

Dzisiejszą datę dobrze znamy. 19 marca to Wasze święto. W tym pięknym dniu chcemy podziękować Wam za Waszą obecność w naszym życiu, za każdy gest dobroci i miłości, za każdą chwilę spędzoną razem.

Niewiele możemy Wam ofiarować. Prosimy, żebyście obejrzały przedstawienie, które dla Was przygotowaliśmy. Będą w nim piosenki oraz króciutkie scenki do muzyki klasycznej napisanej przez wielkich kompozytorów. A w rolach głównych wystąpią rybki, kurki i kurczęta, myszka i kotek. Miały być jeszcze nosorożce, ale nie wiemy, czy przyjdą, bo na próby nigdy nie zdążyły.

Takimi słowami przywitał wszystkie Siostry Mateusz z I klasy.

A potem była muzyka i aktorzy. I emocje. U wszystkich, którzy tego dnia zgromadzili się w auli.

Do 19 marca przygotowaliśmy się starannie. Dla wszystkich naszych Sióstr wykonaliśmy prezenty. W tym roku były to gliniane róże pięknie pokryte angobą i szkliwem.

Uroczystość rozpoczęła się słowami i tak też się zakończyła. Te na końcu były bardzo serdeczne – wypowiedziała je Pani Dyrektor w imieniu wszystkich uczniów i pracowników szkoły.

więcej zdjęć w galerii