MINI MARATON W KOBIERZYCACH

W sobotę 31.05 część  uczniów naszej szkoły pojechała  do Kobierzyc, na  mini maraton „Bieg nadziei”. Trzy osoby brały udział w biegu, a pozostałe dzielnie im kibicowały.

W tym biegu nie było przegranych. Każdy otrzymał medal, a następnie mógł się posilić. Pogoda nam dopisała, a radość na twarzach była bezcenna. Tym bardziej, że spotkaliśmy tam naszych znajomych z Gimnazjum Nr 52 we Wrocławiu. Oni biegli na dłuższym dystansie, ale obiecali w przyszłym roku przyjechać w większym składzie.

W hali sportowo-widowiskowej były występy m.in. sekcji karate, pokaz tańca współczesnego, występy wokalno-muzyczne. Na zewnątrz można było obejrzeć militaria: działko, karabiny maszynowe i przejechać się łazikiem wojskowym. Chłopcy byli zainteresowani, ale dziewczyny wolały popcorn. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się tam znowu i w większym składzie.

ZAPRASZAMY DO GALERII  GALERIA