"Ten co kształci serca i umysły młode,

ten, co ścieżki życia pokoleń toruje,

tylko z kwiatu wdzięczności

może mieć nagrodę,

tylko z postępków,

których przykłady wskazuje."

Wszystkim pracownikom naszej szkoły życzenia składa Samorząd Szkolny

Święto Edukacji Narodowej  - 14 października 2014r.

Mamy wspaniały zawód i wyjątkowe miejsce pracy!

Każdego dnia witają nas uśmiechnięte buzie dzieci, choć niektóre z nich z pewnością nie miały spokojnej nocy ze względu na swoje schorzenia. W jakiej szkole uczniowie tulą się do swoich nauczycieli mówiąc „fajnie, że mamy dziś z panią lekcje…”? U nas tak jest!

Ten dzień nie różnił się  od innych, tylko my bardziej odświętnie ubrane, stukałyśmy wysokimi obcasami doprowadzając nasze Dzieciaki do śmiechu UśmiechPrzyjmowałyśmy życzenia, bukiety ciepłych słów, uściski i czekoladowe (dosłownie!) całusy. „Pani jest moim aniołem” – szeptano nam do ucha – to najpiękniejsze podziękowania jakie mogłyśmy dostać od dzieci, dla takich słów warto żyć, słowo daję!

Nasi uczniowie przygotowali wspaniałe przedstawienie wraz z Siostrami i Wychowawcami Szkolnego Ośrodka Wychowawczego, wręczono nam piękne kartki z modlitwą nauczyciela, która od dziś będzie nam towarzyszyć w codziennym życiu. Siostry z Paniami przygotowały pyszne ciasta, które osłodziły i dopełniły wszystkie życzenia.

Serdecznie Wam Dziękujemy!

nauczyciele