SZKOLNE JASEŁKA

Radosna i życzliwa atmosfera, śpiew kolęd, dzielenie się opłatkiem, życzenia – to niektóre z elementów które tworzyły tegoroczne spotkanie opłatkowe.  Uroczystość odbyła się 19 grudnia w naszej Szkole.

W bożonarodzeniowy nastrój zostaliśmy wprowadzeni dzięki przedstawieniu świątecznemu pt. „Po co te Święta?”, w którym nasi najmłodsi uczniowie zachęcili nas do refleksji nad prawdziwą istotą świętowania tajemnicy Bożego Narodzenia.

Następnie nadszedł czas na złożenie sobie wzajemnie życzeń i dzielenie się opłatkiem.

W drugiej części spotkania miał miejsce międzyklasowy konkurs kolęd. Każda klasa, na czele z wychowawcą zaprezentowała wybraną przez siebie kolędę.
Wszystkim towarzyszyła rodzinna atmosfera, wypełniona radością ze zbliżających się Świąt Narodzenia Pańskiego.