PROJEKT 7.1.1. pn.

"Poprawa warunków nauczania w szkołach specjalnych Powiatu Wrocławskiego poprzez rozbudowę Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Kątach Wrocławskich i wyposażenie szkoły w sprzęt oraz zakup wyposażenia do Zespołu Szkół Specjalnych w Wierzbicach i Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Sobótce."

Projekt jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020

Celem projektu jest poprawa warunków nauczania w zakresie nauk matematyczno-przyrodniczych i cyfrowych w placówkach specjalnych Powiatu Wrocławskiego poprzez: rozbudowę, wyposażenie i zakup sprzętu cyfrowego do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kątach Wrocławskich oraz zakup sprzętu cyfrowego do Zespołu Szkół Specjalnych w Wierzbicach i Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Sobótce.

Powiat Wrocławski. Poprawa warunków nauczania w szkołach.

Czwartek, 2018-04-26

Imieniny: Marii, Marzeny