Zespół Szkół Specjalnych im. św. ks. Zygmunta Gorazdowskiego w Wierzbicach
Organizacja roku szkolnego 2023/2024
- ORGANIZACJA ROKU SZKOLNEGO 2022/2023
Początek roku szkolnego |
04 września 2023 |
Zimowa przerwa świąteczna |
23 – 31 grudnia 2023 |
Ferie zimowe: dolnośląskie |
15 - 28 stycznia 2024 |
Wiosenna przerwa świąteczna |
28 marca - 2 kwietnia 2024 |
Egzamin ósmoklasisty |
14, 15, 16 maja 2024 |
Zakończenie roku szkolnego |
21 czerwca 2024 |
Święta: |
|
Wszystkich Świętych |
1 listopada 2023 - środa |
Święto Niepodległości |
11 listopada 2023 - sobota |
Trzech Króli |
6 stycznia 2024 - sobota |
Święto Pracy |
1 maja 2024 - środa |
Święto Konstytucji 3 Maja |
03 maja 2024 - piątek |
Boże Ciało |
30 maja 2024 - czwartek |
Dni wolne od zajęć lekcyjnych: | ||
02 maja 2024 31 maja2024 |
czwartek piątek |
dzień wolny |
OPŁATY W ROKU SZKOLNYM 2023/ 2024
- Ubezpieczenie 56 zł
TERMINARZ KONSULTACJI I WYWIADÓWEK
- 04 września 2023r.
- 16 - 30 września 2023r (spotkania w ramach WOPFU umawiane indywidualnie)
- 9 lutego 2024r.
- 24 maja 2024r.
KLASYFIKACJA 2023 / 2024
|
I SEMESTR |
II SEMESTR |
Powiadomienie rodziców ucznia o zagrożeniu oceną niedostateczną lub nieklasyfikowaniu na I semestr |
12.01.2024 | 16.05. 2024 |
Powiadomienie rodziców ucznia o proponowanych ocenach za semestr |
2.02.2024 | 6.06.2024 |
Rada klasyfikacyjna |
9.02.2024 | 13.06.2024 |
USPRAWIEDLIWIENIA
- Każda nieobecność dziecka w szkole musi zostać usprawiedliwiona w ciągu jednego tygodnia od chwili powrotu dziecka do szkoły.
- O przewidywanej dłuższej nieobecności dziecka w szkole należy poinformować wychowawcę szkolnego lub opiekuna w zakładzie.
ZWOLNIENIA
- Uczeń może zostać zwolniony z zajęć jedynie na podstawie pisemnego zwolnienia wystawionego przez rodzica (opiekuna), na którym podana jest data, godzina zwolnienia oraz czytelny podpis.
GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI ZSS W WIERZBICACH W ROKU SZKOLNYM 2023/2024
|
PONIEDZIAŁEK |
WTOREK |
ŚRODA |
CZWARTEK |
PIĄTEK |
Zofia Balicka |
9.40 -10.40 | ||||
Justyna Basiszyn |
10.40 -11.30 | ||||
Elżbieta Bykowska-Sudoł |
9.40 -10.40 | ||||
Halina Chmielowska |
9.40 -10.10 | 11.30 – 12.00 | |||
Aleksandra Cierczek |
10.25 – 11.25 | ||||
Oksana Fiedor-Wojciechowska |
12.20 – 13.05 | ||||
Halszka Filipiuk |
10.25 – 11.25 | ||||
Ewa Jasińska |
9.40 -10.40 |
||||
Monioka Małecka |
11.50 – 12.20 |
11.50 – 12.20 |
|||
Joanna Milczarska |
8.50 – 9.35 | ||||
Małgorzata Jasion |
14.05 – 14.35 |
14.00 – 14.30 |
|||
Anna Tchir |
9.15 – 10.15 | ||||
Elżbita Wojtas |
9.55 – 10.40 | ||||
Marta Woźniak |
9.40 -10.40 |
||||
Barbara Wysoczańska |
8.50 – 9.35 | ||||
Kalina Komorowska-Kubaś |
15.30 - 16.30 | ||||
Aleksandra Krawczyk |
11.30 – 12.15 |