LEKCJE BIBLIOTECZNE

28.02.2018r. odwiedzili naszą szkołę instruktorzy czytelnictwa z Dolnośląskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu.

Panie Katarzyna Kujawa i Natalia Łajewska  oraz pan Jerzy Kumiega przeprowadzili z uczniami dwie bardzo ciekawe lekcje biblioteczne. Zarówno dzieci młodsze jak i starsze stworzyły własne książki, zawierające ich prace plastyczne. Każdy z uczestników warsztatów otrzymał znaczek przyjaciela biblioteki i zakładkę do książki. Prowadzącym podziękowaliśmy okolicznościowymi dyplomami i samodzielnie wykonanymi kartkami. Wszyscy bawili się świetnie a goście chwalili naszych uczniów za ich umiejętności i kulturę osobistą. Zostaliśmy zaproszeni do odwiedzenia biblioteki i na pewno z tego skorzystamy. Bardzo serdecznie dziękujemy! Zajęcia przeprowadzone były w ramach projektu wolontariackiego.