KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY W PARAFII PW. TRÓJCY ŚWIĘTEJ

Dnia 9.12.2018r. we Wrocławiu, przy kościele pod wezwaniem Trójcy Świętej przy ulicy Krzyckiej, uczniowie i nauczyciele naszej szkoły prowadzili Kiermasz Bożonarodzeniowy.

Dzięki uprzejmości i wsparciu Proboszcza tej parafii Ks. Andrzeja Szyca, mogliśmy promować naszą szkołę i jednocześnie zbierać fundusze na różne atrakcje dla naszych dzieci. Uczniowie, którzy reprezentowali na kiermaszu naszą placówkę, otrzymali w prezencie od Księdza Proboszcza książeczki o tematyce bożonarodzeniowej, a sam Ksiądz Proboszcz zakupił kilka towarów, jakie prezentowaliśmy na stoisku. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że tak serdecznie nas przyjęto, Parafianom, że chwalili nasze wyroby i dokonywali zakupów. To bardzo ważne, że dzieci mogły doświadczyć sensu swojej pracy, otrzymywały za nią pochwały i konkretne wynagrodzenie. W ten sposób nabierają pewności siebie, poczucia własnej wartości i sensu swojej pracy.

Bóg zapłać wszystkim uczestnikom i wspierającym nasze działanie. Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!

Uczniowie i nauczyciele

Zespołu Szkół Specjalnych w Wierzbicach