KONIEC ROKU SZKOLNEGO

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU  SZKOLNEGO 2014 / 2015

26 CZERWCA 2015 ROKU

W  auli, bezpośrednio po zakończeniu Mszy Świętej, zebrali się rodzice, opiekunowie, nauczyciele, wychowawcy, siostry i przede wszystkim uczniowie, aby  uroczyście wziąć udział w  spotkaniu z okazji zakończenia roku szkolnego 2014 / 2015.

Na początku, w części artystycznej,  mieliśmy okazję zobaczyć najmłodszą grupę dzieci w przedstawieniu pt. „Przyjście lata”. Następnie pożegnaliśmy kilkoro uczniów, kończących swoją edukację w naszej szkole. Co niektórym łza kręciła się w oku.

W formie prezentacji multimedialnej w kilku odsłonach przedstawiliśmy programy i projekty edukacyjne jakie były realizowane w mijającym roku.

Nie zabrakło również komentarza pani dyrektor, która w kilku słowach podsumowała kończący się rok, będący  dla nas wszystkich bardzo pracowity.  Podziękowała również rodzicom, opiekunom, przyjaciołom szkoły, siostrom za całoroczną współpracę.

Na zakończenie, najbardziej oczekiwana chwila w tym dniu, tradycyjnie  wychowawcy klas rozdali świadectwa, nagrody, dyplomy dla wszystkich uczniów.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
Do zobaczenia po wakacjach!