SZKOLNY PIKNIK CZYLI DUUUUŻO WSPANIAŁEJ ZABAWY

4.06.2019 r bawiliśmy się wszyscy podczas pikniku zorganizowanego pod hasłem „Najlepiej razem”.

Zabawie towarzyszyła piękna, słoneczna pogoda, radość na twarzach wszystkich dzieciUśmiechŚmiechWyluzowany, konkursy, taneczna muzyka oraz najważniejszy punk imprezy- grillowana kiełbaska♥♥♥.

Dzieci brały udział w konkursach o tematyce bezpieczeństwa- naszego i innych, kompletowały wyposażenie apteczki, rozpoznawały znaki drogowe....

Hitów muzycznych mogliśmy posłuchać dzięki światowej sławy DJ (Bracia Kwiatkowscy i bracia Nogaj) oraz koordynującej Pani Ewie.

Odwiedził nas także gość specjalny- Zespół TYŃCZANKI.

W strefie GRIL królowały szefowe kuchni- Pani Marta i Pani Ania.

Całościom imprezy zarządzały Pani Małgosia i Pani Halszka wraz z grupą obsługi technicznej (Nikola, Mateusz W., Kamil, Jagoda)

Olbrzymie podziękowania kierujemy do Państwa Bort, dzięki którym mogliśmy najeść się do syta pysznymi kiełbaskami oraz słodkościami.