CZTERY PORY ROKU - JESIEŃ

W nowym roku szkolnym 2019/2020 międzyszkolne  spotkania integracyjne będą miały formę wspólnych wyjazdów, wycieczek uczniów SP z Gniechowic oraz dzieci ZSS w Wierzbicach.

Pierwsze spotkanie w ramach projektu CZTERY PORY ROKU pod hasłem: Jesień – smacznie i filmowo odbyło się   4 listopada 2019 r tj. w poniedziałek.

Program wycieczki był bardzo bogaty i obejmował:

- wyjazd do kina Helios na projekcję filmu dla dzieci młodszych: „Mój przyjaciel Ufik”, a dla starszych uczniów: „Legiony

- warsztaty kulinarne w ramach preorientacji zawodowej, samodzielnie wykonanie pizzy w profesjonalnej restauracji Pizza Hut.

Taka forma miłego, wspólnego spędzania czasu przypadła wszystkim uczestnikom, dużym i małym, do gustu.

I dlatego czekamy z niecierpliwością na następną wycieczkę, już niedługo, pod hasłem: Zima – Mikołajki w miejskiej dżungli.