Sportowcy z Wierzbic

17.09.2021 odbył się w Kątach Wrocławskich 4 Bieg Integracyjny w ramach Dnia Godności Osób Z Niepełnosprawnością Intelektualną. W imprezie wzieli udział uczniowie naszej szkoły, którzy stanowili najliczniejszą reprezentację. Dzieci pokonały wyznaczony dystans dobrze się bawiąc i z pełnym uśmiechem na twarzy każde z nich przekroczyło metę. Dodatkową rozrywką dla najmłodszych były dmuchańce, malowanie twarzy, gril. Najważniejsza jednak była integracja z młodzieżą z innych placówek, wspólne rozmowy i zabawy. Duże podziękowania dla sportowców za godne reprezentowanie szkoły oraz organizatorom - Fundacji Krzyś za tak wspaniale zorganizowane zawody, cudowną atmosferę i otwarte serca dla dzieci z niepełnosprawnością.