Teatr zwierciadłem życia. Moje spotkania z teatrem

To był piękny dzień, słoneczny i pełen wrażeń!

Najpierw spacer po wrocławskiej starówce, później pyszności pod parasolem - z widokiem na  zabytkowy Rynek, a na koniec wydarzenie, za sprawą którego przyjechaliśmy do Wrocławia, czyli uroczysty wernisaż wystawy połączony z wręczaniem nagród.

Ale po kolei.

W tym roku, po przerwie spowodowanej pandemią, do kalendarza imprez, w których uczniowie naszej szkoły biorą udział, wrócił KONKURS PLASTYCZNY NA MEDAL I MAŁĄ FORMĘ RZEŹBIARSKĄ organizowany przez MUZEUM MIEJSKIE WROCŁAWIA. Tegoroczna XXX edycja konkursu odbywała się pod hasłem ,,Teatr zwierciadłem życia. Moje spotkania z teatrem”.

Jury konkursu, do którego stanęło 250 uczestników ze szkół i placówek oświatowych Wrocławia i

województwa dolnośląskiego, w kwietniu wyłoniło laureatów, wśród których znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

Wiktoria znalazła się wśród osób nagrodzonych,

Nikola została wyróżniona,

Kuba i Kamil zdobyli dodatkowe wyróżnienia.

Co prawda Nikola uczy się już w innej placówce, ale pracę wykonała zanim rozłączył nas los, więc i ona reprezentowała naszą szkołę. Cała uroczystość odbyła się w Starym Ratuszu na wrocławskim Rynku. To piękne, historyczne miejsce.

Szkoda tylko, że wciąż niedostępne dla osób niepełnosprawnych.

Na zdjęciach uwieczniliśmy to miłe wydarzenie.