XXV WARSZTATY RZEŹBIARSKIE

Wyjazd do Szkoły w Kątach Wrocławakich

6 czerwca klasa I-III U wzięła udział w konkursie organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Kątach Wrocławskich. Warsztaty nosiły nazwę ,,Jestem wynalazcą”. Klasa pod nadzorem wychowawcy (mgr Elżbieta Bykowska – Sudoł) stworzyła rzeźbę z rzeczy przeznaczonych do wyrzucenia. Praca została nazwana ,,WBM – Wielka Bio Maszyna” i ku radości ,,wynalazców” została doceniona (II miejsce). Do Ośrodka pojechało również kilkoro starszych uczniów z naszej szkoły. Nasza pani psychologiem (mgr Kaliną Komorowską – Kubaś) oprowadziła młodzież po placówce w ramach zajęć z doradztwa zawodowego. Wszyscy wzięli udział w zabawie tanecznej oraz mogli poczęstować się pysznym tortem i wzmocnić kanapkami. Wszyscy wrócili pełni wrażeń, zadowoleni z sukcesu uczniów naszej szkoły.