ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

24 czerwca 2022 roku to wyczekiwana data.

Co oznacza?

Koniec roku szkolnego!

Czas wakacji!

O 10.00 aula naszej szkoły wypełniła się po brzegi. Uczniowie, rodzice i opiekunowie, nauczycielki....wszyscy czekali na oficjalne ogłoszenie przerwy w nauce na najbliższe dwa miesiące.

Ale nim to nastąpiło, nim Kamil i Oskar rozwinęli wielki napis ,,Czas na wakacje!”, wszyscy świetnie się bawiliśmy podczas:

• prezentacji kolaży plastycznych, które opowiadały o najważniejszych dla każdej klasy wydarzeniach między wrześniem a czerwcem 20222r.,
  • pożegnania tych spośród nas, którzy kończą naszą szkołę,
  • świetnie przygotowanego programu telewizyjnego (!!!), w którym reporter Natan, łączący się z redaktor Małgorzatą, przeprowadził wywiady z osobami związanymi z naszą szkołą na temat najbardziej aktualny, tj. na temat wakacji.

Wręczenie świadectw i nagród nastąpiło w klasach. Po tej niewątpliwie najważniejszej  tego dnia chwili,  ani w szkole, ani przed szkołą nie zaobserwowano strapionych min i łez, więc chyba wszystko w porządku z samopoczuciem. Co dobrze wróży na czas wakacyjnego luzu!